Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Zámecká romantika uprostřed města Brna

21.08.2012

Nespornými výhodami pro uspořádání svatebního obřadu v Letohrádku Mitrovských je poloha této výjimečné kulturní památky v těsné blízkosti centra města stejně jako možnost propojení obřadu s menším občerstvením, svatebním obědem nebo celou hostinou uvnitř i venku. Další předností je atraktivní interiér Freskového sálu či Zrcadlového salonku. Bezproblémové je parkování (10 m) i možnost ubytování (100 m, 250 m, 400 m nebo 900 m)  v sousedství objektu.

Základní nabídku svatebního obřadu (pronájem prostor a mobiliáře, základní květinová výzdoba a reprodukovaná hudba - v ceně 4.900 Kč; dárek pro novomanžele na památku svatebního dne) lze za příplatek rozšířit o rozsáhlejší květinovou výzdobu, originální doplňky a přízdobu pro fotografování, živou hudbu, program či drobné dárky pro svatebčany apod.

Kontakt:

Mgr. Petr Lukas
tel.: 605972588
e-mail: letohradekbrno@seznam.cz

Zámecká romantika uprostřed města Brna Zámecká romantika uprostřed města Brna Zámecká romantika uprostřed města Brna Zámecká romantika uprostřed města Brna Zámecká romantika uprostřed města Brna Zámecká romantika uprostřed města Brna Zámecká romantika uprostřed města Brna Zámecká romantika uprostřed města Brna

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod