Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Hvězdárna a planetárium Brno

Letět do vesmíru, nahlédnout do mikrosvěta, poznat tajemství života, ponořit se do říše fantazie, poodhalit budoucnost, prožít vědecko-fantastický příběh. To všechno, vlastně mnohem více objevíte na Hvězdárně a planetáriu Brno. Jsme centrum pro popularizaci nejrůznějších věd, především z oblasti neživé... celý popis

Letět do vesmíru, nahlédnout do mikrosvěta, poznat tajemství života, ponořit se do říše fantazie, poodhalit budoucnost, prožít vědecko-fantastický příběh. To všechno, vlastně mnohem více objevíte na Hvězdárně a planetáriu Brno. Jsme centrum pro popularizaci nejrůznějších věd, především z oblasti neživé přírody. Na prvním místě je samozřejmě astronomie, ale nevyhýbáme se ani geologii, chemii, fyzice, matematice, geografii a mnoha dalším. To vše ve srozumitelné, zábavné a interaktivní podobě. Nepatříme mezi vědecká pracoviště, ale s vědou se u nás setkáte na každém kroku. Věnujeme se také propagaci brněnských univerzit a velkých vědeckých projektů realizovaných na území města Brna. Moderně zařízené prostory Hvězdárny a planetária Brno jsou ideální pro středně veliké akce kongresové a incentivní turistiky, specializované eventy pro sponzory a reklamní či barterové partnery, kulturní aktivity (divadelní a hudební představení) i poněkud komornější setkání.

Telefon: 541 321 287
E-mail: e-mail@hvezdarna.cz
Web: www.hvezdarna.cz
GPS: 49°12'14.99"N 16°35'1.96"E
297 m nad mořem

Zpět na informace o objektu
Požadovaný rozsah služeb:
   

Informace

Unikátnost K dispozici sál planetária s kulovitou střechou a možností projekce populárně vzdělávacích pořadů na celou sféru i ve 3D z našeho repertoáru.
Poskytované služby a vybavení bílá tabule, data / video projektor, DVD, flip-chart, fotografické služby, kopírka, laserové ukazovátko, ozvučení, paravany, počítač / notebook, promítací plátno, řečnický pult, reprodukovaná hudba / diskžokej, velkoplošná obrazovka, WiFi, zpětný projektor
Max.kapacita největšího sálu (spojených sálů) 200 divadelní uspořádání (Sál velkého planetária ) 300 raut (Budova Hvězdárny a planetária Brno)
Kapacity jednotlivých sálů a salónků
Celková kapacita pro max. 720 osob
počet sálů a salónků: 5
Rok výstavby 1954
Rok poslední rekonstrukce 2018
Roky přestavby 2010
Je třeba opravit údaje?

Dostupnost

Vzdálenost od parkoviště 400 m
  • kapacita osobní: 70 (z toho 70 bezbariérových), zdarma
  • kapacita autobusy: 15, zdarma
Zastávka MHD 200 m
Zastávka metra 0 m
Nejbližší vlakové zastávky
Nejbližší autobusové zastávky
Nejbližší letiště

Akce v objektu

Proběhlé akce

2021

2020

2019

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2008

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod