Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Podzim na Pernštejně 2011

Výstava - A hradní kuchyní to vonělo... je otevřena denně kromě pondělí v září od 9 do 16 hodin, v říjnu od 9 do 15 hodin. I. prohlídkový okruh vyzdobený nápaditými aranžmá z plodů a květů podzimu, tentokráte s tématikou hradního stolování a vaření od gotiky po současnost. 12. ročník výstavy je dílem... celý popis

Výstava - A hradní kuchyní to vonělo... je otevřena denně kromě pondělí v září od 9 do 16 hodin, v říjnu od 9 do 15 hodin. I. prohlídkový okruh vyzdobený nápaditými aranžmá z plodů a květů podzimu, tentokráte s tématikou hradního stolování a vaření od gotiky po současnost. 12. ročník výstavy je dílem kolektivu renomovaných tvůrců květinových vazeb v historických interiérech, zejména pak kolegů a přátel z NPÚ a jiných hradů a zámků ČR.
Doprovodné akce:
Sobota 17.9. - zahájení na 1. nádvoří 12-16 hodin, po prohlídce I. okruhu čeká zájemce zdarma porce Rumfordské polévky, jejíž recept se dochoval v hradním archivu. Květiny na šlechtických sídlech - výstava velkoplošných fotografií květinových aranžmá Veroniky Skálové ve velkém sále sýpky na 4. nádvoří. O víkendech ochutnávka pokrmů podle starých receptů - v provozu černá kuchyně a kuchyně služebnictva v budově sýpky i hradní restaurace se speciální nabídkou. O víkendech prodej řemeslných výrobků, vína a burčáku.

Informace

Typ netradiční prohlídka, výstava květin, výstava ovoce a zeleniny
Akce je vhodná pro děti
Místo konání Hrad Pernštejn (Nedvědice)
Datum a čas konání so 17.9.2011 - ne 2.10.2011

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

URL www.hrad-pernstejn.eu
Součást opakované události Podzim na Pernštejně
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod