Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Zámecké zimní slavnosti

Těšit se můžete na ledovou knížecí korunu, moravskou zabijačku, zvěřinu, uzené, prodej a degustaci fortifikovaných vín, punče, svařáky, medovinu, bombardino, horké nápoje, ale také na čokoládu, koláčky, med, kaštany, přesňáky a trdelníky. Bude také možnost zakoupit si vánoční ozdoby. Ve sklepech valtických... celý popis

Těšit se můžete na ledovou knížecí korunu, moravskou zabijačku, zvěřinu, uzené, prodej a degustaci fortifikovaných vín, punče, svařáky, medovinu, bombardino, horké nápoje, ale také na čokoládu, koláčky, med, kaštany, přesňáky a trdelníky. Bude také možnost zakoupit si vánoční ozdoby.

Ve sklepech valtických vinařů na Vás čeká večerní program.

V sobotu navíc: dětský program (čokoláda, divadlo, lampiony), folklórní vystoupení (Výběr z bobulí, Valtický Modrásek, mužský sbor Valtické krojované společnosti, cimbálová muzika Valtičánek). V 18.00 hod. se koná koncert v zámecké kapli.

Informace

Typ slavnost
Místo konání Zámek Valtice (Valtice)
Datum a čas konání
  • so 10.12.2011
  • pá 9.12.2011
URL www.zamek-valtice.cz/kulturni-akce-1/zamecke-zimni-slavnosti-20_20cs.html
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod