Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Italia antica e Italia moderna

Národní památkový ústav ve spolupráci se společností "Po stopách Liechtensteinů, o.p.s." si dovoluje návštěvníky zámku ve Valticích pozvat do nově zrekonstruovaných prostor 2. poschodí hlavní budovy valtického zámku, na jedinečnou výstavu dokumentující sběratelskou činnost knížecího rodu Liechtensteinů... celý popis

Národní památkový ústav ve spolupráci se společností "Po stopách Liechtensteinů, o.p.s." si dovoluje návštěvníky zámku ve Valticích pozvat do nově zrekonstruovaných prostor 2. poschodí hlavní budovy valtického zámku, na jedinečnou výstavu dokumentující sběratelskou činnost knížecího rodu Liechtensteinů - portréty italských pamětihodností v kresbách a na historických fotografiích. Výstava se koná pod záštitou Jeho jasnosti, knížete Hanse Adama II. z Liechtensteinu a JUDr. Michala Haška, hejtmana Jihomoravského kraje.

Informace

Typ výstava fotografií, výstava obrazů - malířství
Místo konání Zámek Valtice (Valtice)
Datum a čas konání pá 15.6.2012 - ne 16.9.2012

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod