Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Martino Hammerle-Bortolotti: Perly světové hudby

Martino Hammerle-Bortolotti - tento neobyčejně všestranný a charismatický koncertní pěvec s jedinečným hlasem, původem z rakouského Innsbrucku, je ve Valticích dobře znám. Na svých několika zdejších koncertech představil známé operní a operetní árie, úspěch měl i s vítěznými italskými písněmi z festivalu... celý popis

Martino Hammerle-Bortolotti - tento neobyčejně všestranný a charismatický koncertní pěvec s jedinečným hlasem, původem z rakouského Innsbrucku, je ve Valticích dobře znám. Na svých několika zdejších koncertech představil známé operní a operetní árie, úspěch měl i s vítěznými italskými písněmi z festivalu v San Remo. Pravidelně koncertuje na různých místech České republiky, ale také v Rakousku, Itálii, Německu, zpíval i v belgickém Bruselu. Jeho vystoupení přinášejí vždy mimořádný kulturní zážitek. V letošním již 5. recitálu uslyšíme v jeho podání slavné světové operní árie a písně. Na klavír doprovází doc. Mgr. Daniela Velebová z JAMU v Brně. V Turistickém informačním centru Valtice je k zakoupení CD tohoto umělce (operetní a operní árie).

Informace

Typ koncert
Místo konání Zámek Valtice (Valtice) - kaple
Datum a čas konání ne 10.6.2012 16:00 - 17:00
URL www.valtice.eu/perly-svetove-hudby-5-pevecky-recital/a-1091
Předprodej vstupenek vyprodáno
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod