Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Gurmet Festival Valtice 2012

1. ročník jídelního festivalu ve Valticích. Valtické restaurace, penziony a zámek Valtice vytvoří jídlo masité a bezmasé. Národní salon vín k tomu doporučí víno z nové kolekce Salonu vín. To všechno Vám bude naservírováno na každé zastávce při procházení městem. V době 12°° - 19°° ochutnáte jedinečné... celý popis

1. ročník jídelního festivalu ve Valticích. Valtické restaurace, penziony a zámek Valtice vytvoří jídlo masité a bezmasé. Národní salon vín k tomu doporučí víno z nové kolekce Salonu vín. To všechno Vám bude naservírováno na každé zastávce při procházení městem. V době 12°° - 19°° ochutnáte jedinečné pokrmy a skvělá vína ze sta nejlepších v ČR. Při této příležitosti máte možnost navštívit i nově otevřený ročník Salonu vín. Jako odborný garant GFV 2012 je přední pedagog v oboru gastronomie Bc. Kuba Čeněk z Bystřice pod Hostýnem. Záštitu nad tímto ročníkem převzal starosta města Valtic, Ing. Trojan Pavel. Valtice jsou i v měsíci březnu klenotem, přijďte se podívat, najíst a napít k nám do hlavního města vína.

A jak to bude probíhat?
Ve 12°° hod v sobotu 24.3.12 se sejdeme na náměstí před TIC a společně s panem starostou Pavlem Trojanem a garantem gastro části Kubou Čeňkem zahájíme GFV. Tam proběhne i slosování o romantickou projížďku pro dva po Lednicko-valtickém areálu. Od té chvíle budete už jen užívat festivalu a Hlavního města vína - Valtic.

Plán dne Gurmet Festivalu Valtice 2012 :
ve 12°° zahájení na náměstí za účasti garantů
slosování o romantickou vyjížďku po LVA.

První zastávkou bude zámek Valtice.
Následovat bude v tomto pořadí:
restaurace Amalia
restaurace Albero
restaurace Valtická rychta
restaurace Pod zámkem
pension Siesta

Na každé této zastávce dostanete degustační porci jídla masitého a bezmasého, ale také k těmto jídlům vhodně zvolené víno z nové kolekce Salonu vín, to znamená šestkrát dvě skvělé porce jídel a vín.

Informace

Typ gastronomický festival
Poznámka Akce z technických důvodů zrušena.
Místo konání
Datum a čas konání so 24.3.2012 12:00 - 19:00
URL www.valtice.eu/gurmet-festival-valtice/a-1186
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod