Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Concentus Moraviae 2012 - Wroclaw baroque orchestra

Concentus Moraviae v roce 2012 přináší téma "Kouzlo čísel", kdy vážně i hravě prostřednictvím staré hudby bude představovat nejdůležitější aspekty matematiky v hudbě. Ústřední tématem koncertu bude hudební skladatel Joseph Haydn a jeho tvorba. Joseph Haydn, uznávaný a plodný klasicistní skladatel, jeden... celý popis

Concentus Moraviae v roce 2012 přináší téma "Kouzlo čísel", kdy vážně i hravě prostřednictvím staré hudby bude představovat nejdůležitější aspekty matematiky v hudbě. Ústřední tématem koncertu bude hudební skladatel Joseph Haydn a jeho tvorba. Joseph Haydn, uznávaný a plodný klasicistní skladatel, jeden z Mozartových vídeňských předchůdců a Amadeův rádce a obdivovatel, po sobě zanechal vskutku rozsáhlé dílo. Jeho symfonický triptych s podtituly Ráno, Poledne a Večer vznikl už v roce 1761, tedy v době, v níž ještě doznívalo pozdní baroko. S autentickým provedením Haydnových symfonií přijede na slavkovský zámek Vratislavský barokní orchestr, jediný polský soubor, který při koncertech používá dobové nástroje.

Informace

Typ koncert, vážná hudba
Místo konání Zámek Slavkov - Austerlitz (Slavkov u Brna)
Datum a čas konání út 26.6.2012 19:30
Součást festivalu

Concentus Moraviae 2012

Součást opakované události Concentus Moraviae
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Ticketportal
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod