Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Z historie brněnských cukráren

Výstavu o vývoji cukrářství, cukrovinek a historii cukráren v Brně, připravila na měsíce duben až červen správa Letohrádku Mitrovských na Starém Brně. Každý si na voňavé a sladké výstavě přijde na své – dospělí se například seznámí s nejoblíbenějšími a nejvyhledávanějšími brněnskými cukrárnami a výrobnami... celý popis

Výstavu o vývoji cukrářství, cukrovinek a historii cukráren v Brně, připravila na měsíce duben až červen správa Letohrádku Mitrovských na Starém Brně. Každý si na voňavé a sladké výstavě přijde na své – dospělí se například seznámí s nejoblíbenějšími a nejvyhledávanějšími brněnskými cukrárnami a výrobnami cukrovinek první poloviny 20. st. (např. Dorotíkovou, Tomanovou, Kolbabovou a mnohými dalšími), děti budou moci obdivovat perníkové nebo bonbónové městečko a k dispozici bude také voňavá výtvarná dílna. Zajímavostí jistě bude interiér historické cukrárny (obchodu i výrobny), stejně jako četné ukázky zapomenutých cukrářských nástrojů, forem, reklam či receptů. Ve vybraných víkendových termínech budou probíhat ochutnávky cukrářských výrobků.

Informace

Typ výstava dokumentů, výstava fotografií, výstava užitého umění
Akce je vhodná pro děti
Místo konání Letohrádek Mitrovských (Brno)
Datum a čas konání so 14.4.2012 - st 20.6.2012

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

URL www.letohradekbrno.cz/?idm=4
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod