Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Hradologie 2012 - Veveří

Již čtvrtý ročník multižánrového festivalu Hradologie. Organizátoři festivalu Vás v tomto ročníku vždy ve dvou dnech zavedou na čtyři historicky a architektonicky atraktivních místa, mezi něž patří hrad Veveří, zámek Kunštát na Moravě, zámek Valtice a zámek Slavkov u Brna- Austerlitz. Svým náročným... celý popis

Již čtvrtý ročník multižánrového festivalu Hradologie. Organizátoři festivalu Vás v tomto ročníku vždy ve dvou dnech zavedou na čtyři historicky a architektonicky atraktivních místa, mezi něž patří hrad Veveří, zámek Kunštát na Moravě, zámek Valtice a zámek Slavkov u Brna- Austerlitz. Svým náročným návštěvníkům nabídne Hradologie bohatý program nabitý výraznými osobnostmi současné české hudební scény.
Můžete se těšit na hvězdu současné hudební scény Charlie Streight, jednu z nejvýraznějších českých zpěvaček Annu K., jedinečného Michala Pavlíčka v zajímavém projektu s evropskou hvězdou techno scény DJ Luccou, velkolepý Metropolitní symfonický orchestr pod taktovkou charismatického Ariella Šarona s rockovým frontmanem Jirkou Zonygou, na rockové kapely Abraxas, Proges 2, Špilberk, Kamila Střihavku s Leaders, či Petra Bendeho. Náročné posluchače určitě potěší Luboš Pospíšil & 5P či Vladimír Mišík s Etc.,, roztančí Vás Lidopo či Fleret, trošku funky přiveze David Dragoun Band, chybět nebudou ani Plum Jam, které mnozí znají z minulých ročníků, Pozdní sběr, Schodiště i legendární Folk Team. Na každém z festivalů se můžete těšit na šlapající kapelu Good Fellas, držitele letošní hudební ceny Anděl.

Informace

Typ hudební festival
Místo konání Hrad Veveří (Veverská Bítýška)
Datum a čas konání pá 29.6.2012 - so 30.6.2012

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Ticketstream
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod