Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Květa Fialová + L. Kerndl

Beseda s kolegou a osobním přítelem, hercem slováckého divadla, Josefem Kubáníkem, povídání o životě, vzpomínky na své kolegy a úspěšné filmy, diskuze s diváky. Vladimír (Laďa) Kerndl se narodil 16. 5. 1945 v Brně. Vyučil se nástrojařem a vystudoval strojní průmyslovou školu. Následně vystudoval hudební... celý popis

Beseda s kolegou a osobním přítelem, hercem slováckého divadla, Josefem Kubáníkem, povídání o životě, vzpomínky na své kolegy a úspěšné filmy, diskuze s diváky. Vladimír (Laďa) Kerndl se narodil 16. 5. 1945 v Brně. Vyučil se nástrojařem a vystudoval strojní průmyslovou školu. Následně vystudoval hudební školu - obor klavír. Od 7 let přitom hrál na housle, kytaru, klavír a skončil jako bubeník a zpěvák. Neustále poslouchal jazz a swing. Tato hudba se mu stala vlastní a zůstal u ní dodnes. Zpíval také v muzikálu „Zpívání v dešti" v Národním divadle v Brně. Koncertuje po celé republice na svých vystoupeních a jazzových festivalech. V zahraničí účinkuje především na jazzových festivalech. V roce 2002 absolvoval koncertní turné po Evropě s klarinetistou Joe Muranei (USA), což je poslední žijící člen orchestru L. Amstronga. Je stálým hostem pořadů České televize, TV NOVA, PRIMA a Slovenské televize. Účinkoval například také ve 13 dílech pořadu Miroslava Donutila „Na kus řeči". Důležitou aktivitou v životě Ladi Kerndla je jeho „Spolek nepřátel smutku a přátel jazzu". Tento spolek založil v roce 1930 otec Ladi Kerndla, pan Václav Kerndl. K jeho znovuobnovení došlo po 68 letech v roce 1998 Laďou Kerndlem. Soustřeďuje v něm kamarády a přátele s pozitivním myšlením.

Informace

Typ talk show
Místo konání Zámek Valtice (Valtice) - park
Datum a čas konání čt 5.7.2012 19:00
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Vstupné v předprodeji 350 Kč
Zdroj dat Turistický informační portál Zlínského kraje
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod