Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Bílá paní pernštejnská

Kulturní akce k Roku Pernštejnů - Uvedení fragmentu zpěvohry 1827 A. Bočka a A. E. Titla, Bílá paní pernštejnská. V historizujících kostýmech účinkují: Orchestr N. Kyjovského a hosté, Komorní sbor Alter ego. Sobota 22.9. 2012 v 15 hod. odpolední uvedení, 20 hod. večerní uvedení se slavnostním osvětlením... celý popis

Kulturní akce k Roku Pernštejnů - Uvedení fragmentu zpěvohry 1827 A. Bočka a A. E. Titla, Bílá paní pernštejnská. V historizujících kostýmech účinkují: Orchestr N. Kyjovského a hosté, Komorní sbor Alter ego. Sobota 22.9. 2012 v 15 hod. odpolední uvedení, 20 hod. večerní uvedení se slavnostním osvětlením, půdní sál Městského muzea v Bystřici n. P., neděle 23.9. 2012 v 15 hod. sál sýpky Státní hrad Pernštejn. Doprovodný program dětských dílen v muzeu - 14 - 16 hod. výroba čepců a figurek bílé paní, malování erbů, od 16 hod. přehlídka výtvorů z dětských dílen.

Informace

Typ koncert, výtvarná dílna
Akce je vhodná pro děti
Místo konání
Datum a čas konání so 22.9.2012 15:00 - 21:30
URL www.muzeumbystricko.cz/akce-muzea/bila-pani-pernstejnska
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod