Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Kouzelná Punkva

Přijměte pozvání na netradiční vánoční prohlídku Punkevních jeskyní. Provázet Vás budou postavy pohádkové i historické, se kterými se nejen pobavíte, ale i něčemu přiučíte. Těšit se můžete na Karla Absolóna, Jeníčka s Mařenkou, ježibabu, čerta s andělem, Romea a Julii, mnicha či světoznámou mrtvou kapelu... celý popis

Přijměte pozvání na netradiční vánoční prohlídku Punkevních jeskyní. Provázet Vás budou postavy pohádkové i historické, se kterými se nejen pobavíte, ale i něčemu přiučíte. Těšit se můžete na Karla Absolóna, Jeníčka s Mařenkou, ježibabu, čerta s andělem, Romea a Julii, mnicha či světoznámou mrtvou kapelu, která je zde právě na svém turné. Na vodní plavbě vás budou převážet známí kapitáni, rybáři či zpívající gondoliér.
Přijďte se bavit i trochu bát do překrásných prostor Punkevních jeskyní. Ze Skalního mlýna bude jezdit k Punkevní jeskyni silniční vláček.

Informace

Typ netradiční prohlídka
Akce je vhodná pro děti
Místo konání Punkevní jeskyně (Ostrov u Macochy)
Datum a čas konání čt 27.12.2012 16:30
Předprodej vstupenek Rezervace: 516 410 024, 516 418 602.
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Vstupné dospělí 170, děti 80,- Kč
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod