Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Čarovné tóny Macochy 2013 - Dobrý večer Quintet

16. ročník hudebního festivalu v jeskynních prostorách Moravského krasu. Hudební festival Čarovné tóny Macochy je unikátním hudebním festivalem, který založil novou tradici koncertů se světelnými efekty v neobvyklém prostředí krasových jeskyní. Koncerty jsou jedinečným spojením krásy hudebních tónů,... celý popis

16. ročník hudebního festivalu v jeskynních prostorách Moravského krasu. Hudební festival Čarovné tóny Macochy je unikátním hudebním festivalem, který založil novou tradici koncertů se světelnými efekty v neobvyklém prostředí krasových jeskyní. Koncerty jsou jedinečným spojením krásy hudebních tónů, světelné animace a přírodní scenérie jeskyní, přinášející nevšední a působivé zážitky.

Informace

Typ koncert
Místo konání Punkevní jeskyně (Ostrov u Macochy)
Datum a čas konání ne 16.6.2013 18:00
URL www.agencyfct.cz/umelecka-agentura/carovne-tony-macochy/
Součást festivalu

Čarovné tóny Macochy 2013

Součást opakované události Čarovné tóny Macochy
Předprodej vstupenek prodej a rezervace vstupenek: Ústřední informační služba Skalní mlýn, tel.: +420 516 410 024, +420 516 413 575, e-mail: info@caves.cz. Vstupenky možno vyzvednout v daný den koncertu.
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Vstupné 395 Kč
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod