Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Zahájení sezóny v bylinkové zahradě ve Valticích

Bylinková zahrada Tiree Chmelar ve Valticích je unikátní veřejně přístupnou zahradou svého druhu v České republice. Samostatný areál o rozloze cca 3000 m2 se nachází v bezprostřední blízkosti zámku - na místě bývalého zámeckého zahradnictví. Zahrada je navržena jako samostatně fungující objekt zahrnující... celý popis

Bylinková zahrada Tiree Chmelar ve Valticích je unikátní veřejně přístupnou zahradou svého druhu v České republice. Samostatný areál o rozloze cca 3000 m2 se nachází v bezprostřední blízkosti zámku - na místě bývalého zámeckého zahradnictví. Zahrada je navržena jako samostatně fungující objekt zahrnující tematické záhony bylin s informačním programem, okrasný parter s vodním prvkem, luční společenstvo s přilehlým sadem a odpočinkovou část.

Přijmětě pozvání na slavnostní otevření bylinkové zahrady v sezóně 2013. Na programu se představí místní cimbálová muzika Kapura, proběhne komentovaná prohlídka zahrady, ochutnat můžete bylinné čaje Sonnentor.
Z Vašich dětí se na chvíli mohou stát botaničtí malíři - přichystány pro ně budou barvy i výkresy. Také náš obchod bude plný napěstovaných bylinek a nových bylinkových dárkových předmětů.
Těšíme se na Vaši návštěvu!

Informace

Typ slavnostní otevření / odhalení
Místo konání Zámek Valtice (Valtice) - zámecký park - Bylinková zahrada Tiree Chmelar
Datum a čas konání
  • so 14.5.2016 11:00 - 18:00
  • so 18.5.2013 11:00
URL www.bylinkovazahradavaltice.cz
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Vstupné Od 11 do 12 hod. vstup zdarma.

Poté vstupné:
plné 40,- Kč
děti 6 – 15 let, studenti, senioři, ZTP 20,- Kč
rodinné vstupné 100,- Kč
roční permanentka 200,- Kč
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod