Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

3. ročník Festivalu zámeckých divadel

Srdečně jste zváni na 3. ročník Festivalu zámeckých divadel v bývalých zámeckých divadlech v Jihomoravské kraji. Ve Valticích se budou konat představení ve středu 7. srpna: 16.00 hod. Ptáčnice - Geisslers na chůdách 19.00 hod. Romeo a Julie (ve)dle Romia und Juliety (barokní přepis proslulé Shakespearovy... celý popis

Srdečně jste zváni na 3. ročník Festivalu zámeckých divadel v bývalých zámeckých divadlech v Jihomoravské kraji. Ve Valticích se budou konat představení ve středu 7. srpna: 16.00 hod. Ptáčnice - Geisslers na chůdách 19.00 hod. Romeo a Julie (ve)dle Romia und Juliety (barokní přepis proslulé Shakespearovy hry The Tragedy of Romeo and Juliet v nastudování Geisslers Hofcomoedianten. Svérázná verze příběhu veronských milenců, ve které se sváří rodiny Mundigů a Kapoletů, tragično s komičnem, cit a pragmatismus, pohyb a slova, postupy barokního a alžbětinského divadla.)

Informace

Typ činohra
Místo konání Zámek Valtice (Valtice)
Datum a čas konání st 7.8.2013 16:00
URL www.geisslers.cz/aktuality
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod