Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Letní kino Valtice: "Nespoutaný Django"

Film USA. Kultovní režisér Quentin Tarantino natočil jižanské drama z období před vypuknutím Občanské války. Otrok Django má šanci získat díky nájemnému lovci lidí svobodu, pokud se mu povede dopadnout vraždící bratry Brittlovi. Djangovi se tak zároveň naskytne příležitost najít ženu, kterou musel před... celý popis

Film USA. Kultovní režisér Quentin Tarantino natočil jižanské drama z období před vypuknutím Občanské války. Otrok Django má šanci získat díky nájemnému lovci lidí svobodu, pokud se mu povede dopadnout vraždící bratry Brittlovi. Djangovi se tak zároveň naskytne příležitost najít ženu, kterou musel před lety nedobrovolně opustit. Ani jeden z hlavních hrdinů však netuší, jak blízko jsou nejnebezpečnějšímu dobrodružství svého života. Hrají: Jamie Foxx, Christoph Waltz, Leonardo DiCaprio, Kerry Washington, Samuel L. Jackson, Don Johnson ad.

Informace

Typ drama (film), western (film)
Délka 2 hod. 45 min.
Jazyk titulků český
Přístupné od 15 let
Místo konání Zámek Valtice (Valtice) - park
Datum a čas konání st 21.8.2013 20:30
URL www.kinobreclav.webnode.cz
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Vstupné 80 Kč
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod