Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Druhé zámecké trhy ve Křtinách

Na zámku ve Křtinách se budou konat druhé zámecké trhy. Na nich se opět představí místní dodavatelé jak zdravých čerstvých potravin, tak výrobci domácích či zahradnických potřeb či například výrobci ponožek z Moravského krasu. V sobotu 8. února se zámecké brány otevřou farmářům Moravského krasu a také... celý popis

Na zámku ve Křtinách se budou konat druhé zámecké trhy. Na nich se opět představí místní dodavatelé jak zdravých čerstvých potravin, tak výrobci domácích či zahradnických potřeb či například výrobci ponožek z Moravského krasu. V sobotu 8. února se zámecké brány otevřou farmářům Moravského krasu a také návštěvníkům z blízkého, ale také vzdálenějšího okolí. K prodeji budou nejen produkty drobných pěstitelů, ale také si lidé budou moci koupit např. novou motyku, pilu nebo další zahrádkářské potřeby. Největším lákadlem těchto trhů však bezpochyby bude možnost zakoupení zabíjačkových specialit od řezníka, který pravidelně jezdí do Křtin a dodává obyvatelům kvalitní čerstvé maso. Chybět však nebude ani široký výběr koření, bio potraviny, 100 % ovocné a zeleninové šťávy, zelenina, kváskové pečivo, pečivo s rakytníkem, luštěniny, ponožkové zboží, čerstvé sýry z kravského mléka, med a včelí produkty, frgály, čaje a spousta dalších výrobků a zboží.

Informace

Typ trhy / jarmark
Místo konání Společenské a vzdělávací centrum zámek Křtiny (Křtiny)
Datum a čas konání so 8.2.2014 9:00 - 12:00
URL www.zamek-krtiny.cz/druhe-zamecke-trhy-na-zamku-krtiny/
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod