Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Castle tour 2014: Druhá Tráva - Robert Křesťan Pozdní Sběr – Jiří Pařez

Jura Pařez spolu se svými muzikanty a s muzikanty Druhé trávy, ve spolupráci s Národním památkovým ústavem připravili na sezónu 2014 projekt CastleTour - dvojkoncerty pořádané na našich hradech a zámcích. „Zalíbila se nám představa přiblížení naší muziky i návštěvníkům skvělých českých památek. Takové... celý popis

Jura Pařez spolu se svými muzikanty a s muzikanty Druhé trávy, ve spolupráci s Národním památkovým ústavem připravili na sezónu 2014 projekt CastleTour - dvojkoncerty pořádané na našich hradech a zámcích. „Zalíbila se nám představa přiblížení naší muziky i návštěvníkům skvělých českých památek. Takové propojení vizuálních a sluchových vjemů...,“ říká lídr kapely Pozdní sběr Jirka Pařez. Od června do září se tedy můžete těšit na hradní koncerty. Jejich seznam naleznete v sekci Koncerty. Obě kapely zde představí hudební novinky, ale také zahrají ty nejznámější skladby ze svého repertoáru. Hudbymilovní návštěvníci budou informováni prostřednictvím plakátů vždy před konkrétním koncertem.

Informace

Typ koncert
Místo konání Zámek Lysice (Lysice)
Datum a čas konání pá 29.8.2014 18:00 - 22:00
Předprodej vstupenek Vstupné je možno koupit v předprodejích na hradech a zámcích (kromě Křivoklátu, Stráže p.R., Cimburku a Milotic - ty mají vlastní předprodej a prodej) a přímo na místě. Uvedené ceny jsou konečné vč. DPH.
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Vstupné 290,- Kč, předprodej 250,- Kč, děti 10-14 let 10,- Kč
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod