Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Château Pétangue Open 2014

Florbalový klub Valtice ve spolupráci se zámkem Valtice Vás srdečně zve na jubilejní 10. ročník již tradičního neformálního amatérského turnaje Château Pétanque Open 2014 - tentokrát v duchu první republiky. Systém: 2-3 členná kolemjdoucí družstva ve skupině s následným play off, pod dohledem profesionálních... celý popis

Florbalový klub Valtice ve spolupráci se zámkem Valtice Vás srdečně zve na jubilejní 10. ročník již tradičního neformálního amatérského turnaje Château Pétanque Open 2014 - tentokrát v duchu první republiky.

Systém: 2-3 členná kolemjdoucí družstva ve skupině s následným play off, pod dohledem profesionálních hráčů petanque , startovné symbolické na místě

O co: o hodnotná překvapení…

Oděv: pro dokreslení atmosféry této relaxační hry v areálu zámeckého parku a vzhledem k pravděpodobně vysokým teplotám a tempu hry doporučujeme co nejlehčí oděv ve stylu „První Republiky “. Nejoriginálnější oděv bude odměněn!

Doprovodný program: hledaní ztracených koulí… , již tradiční přetahovaní lanem, atrakce pro děti a možná i něco dalšího zpravidla neméně rozmarného…

Nápoje i občerstvení zajištěno! …..následuje tradiční taneční poslechová after party … a tradiční hledání hledačů ztracených koulí.

Informace

Typ petanque
Místo konání Zámek Valtice (Valtice) - zámecký park - pískový chodník bezprostředně za valtickým zámkem (resp.zámeckou kaplí)
Datum a čas konání so 26.7.2014 14:15
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod