Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Čarovné barvy země

V pořadí druhá výstava malířských prací letošního IV. ročníku soutěže se představí veřejnosti v Teyschlově hale Dětské fakultní nemocnice v Brně. Výstavu připravilo Slovanské hradiště v Mikulčicích ve spolupráci s Mateřskou školou při Fakultní nemocnici Brno, Černopolní. Děti, které prošly v loňském... celý popis

V pořadí druhá výstava malířských prací letošního IV. ročníku soutěže se představí veřejnosti v Teyschlově hale Dětské fakultní nemocnice v Brně. Výstavu připravilo Slovanské hradiště v Mikulčicích ve spolupráci s Mateřskou školou při Fakultní nemocnici Brno, Černopolní. Děti, které prošly v loňském školním roce touto nemocnicí a vzdělávaly se v její mateřské škole, se poprvé také do projektu Čarovné barvy země zapojily. Výstava se otevře veřejnosti 1. září 2014 a potrvá do 20. září 2014. Slavnostním představení výstavy proběhne dne 10. září 2014 od 15.30 hodin za doprovodu hudební skupiny Kamarádi. Díla jsou prezentací školních kolektivů, vytvořená pomocí čistě přírodních materiálů. Použité barevné hliněné pigmenty se mísí s dalšími surovinami a i s využitím přírodnin nasbíraných samotnými autory výtvorů, zhotovily týmy velmi působivá díla prezentující barvy naší země. Výstava je vyvrcholením stejnojmenné soutěže, vyhlášené Jihomoravským krajem a garantované Masarykovým muzeem v Hodoníně – Slovanským hradištěm v Mikulčicích.

Informace

Typ výstava obrazů - malířství
Místo konání Slovanské hradiště v Mikulčicích (Mikulčice)
Datum a čas konání so 30.8.2014 8:00 - so 20.9.2014 13:00
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Zdroj dat Turistický informační portál Zlínského kraje
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod