Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Poznej světové dědictví Unesco

12. ročník putovní výstavy fotografií Poznej světové dědictví Unesco z autorského projektu Rndr. Mileny Blažkové, produkce Media In, která od dubna 2014 putuje po České republice, našla zázemí v době od 5. do 29. září 2014 na zámku Křtiny. Kolekce fotografií představuje skvosty Švýcarska, Slovenska... celý popis

12. ročník putovní výstavy fotografií Poznej světové dědictví Unesco z autorského projektu Rndr. Mileny Blažkové, produkce Media In, která od dubna 2014 putuje po České republice, našla zázemí v době od 5. do 29. září 2014 na zámku Křtiny.

Kolekce fotografií představuje skvosty Švýcarska, Slovenska, Chorvatska, rakouského Salcburku, Tuniska a řady zemí exotické Asie, včetně Číny a Indie. Oblíbenou výstavu ročně navštíví v průměru kolem 50 000 lidí.

Na zámku Křtiny je volně přístupná denně od 10 do 17 hodin, návštěvníkům jsou pro inspiraci zdarma k dispozici informační brožury o místech a zemích prezentovaných na výstavě.

Informace

Typ výstava fotografií
Místo konání Společenské a vzdělávací centrum zámek Křtiny (Křtiny)
Datum a čas konání pá 5.9.2014 10:00 - po 29.9.2014 17:00
URL www.unesco-mediain.cz/vystavy/2-vystavy-2014.html
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod