Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

České korunovační klenoty

Letohrádek Mitrovských v Brně představí mistrovské repliky a mnoho dalších tematických exponátů z období středověku a vlády Karla IV. Národní kulturní památka a nejznámější český poklad patří svou povahou mezi nejtajemnější korunovační klenoty světa. Autorem je legendární zlatník Jiří Urban, který realizoval... celý popis

Letohrádek Mitrovských v Brně představí mistrovské repliky a mnoho dalších tematických exponátů z období středověku a vlády Karla IV. Národní kulturní památka a nejznámější český poklad patří svou povahou mezi nejtajemnější korunovační klenoty světa. Autorem je legendární zlatník Jiří Urban, který realizoval šperky i pro královnu Alžbětu II. Součástí výstavy jsou velkoplošné fotografie, videoreportáž a informace o náročné výrobě. Mimořádnost exponátů podtrhuje rozšířený koncept výstavy zaměřený na nejdůležitější postavu české historie a největšího Čecha – Karla IV., středověké zbraně, dobové oděvy a obuv, 3D modely. Velký důraz je kladen na návštěvnicky atraktivní a moderní zpracování expozice.

Informace

Typ výstava šperků
Místo konání Letohrádek Mitrovských (Brno)
Datum a čas konání so 24.1.2015 - ne 19.4.2015

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

URL ceskekorunovacniklenoty.cz/terminy-2
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod