Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Zámecký advent

Už po čtvrté se o adventním a tentokrát zároveň o mikulášském čase můžete sejít na hlavním zámeckém nádvoří, zahřát se svařeným vínem, ochutnat pravou moravskou zabíjačku a nejen to. Samozřejmostí jsou mimořádné prohlídky zámeckých interiérů a útulné prostředí zámecké kavárny - tentokrát včetně živé... celý popis

Už po čtvrté se o adventním a tentokrát zároveň o mikulášském čase můžete sejít na hlavním zámeckém nádvoří, zahřát se svařeným vínem, ochutnat pravou moravskou zabíjačku a nejen to. Samozřejmostí jsou mimořádné prohlídky zámeckých interiérů a útulné prostředí zámecké kavárny - tentokrát včetně živé hudby. Mikulášskou atmosféru pro nejmenší návštěvníky určitě podpoří bohatý program v rámci dne otevřených dveří Centra volného času 4All. Ti starší se mohou od 17.00 přesunout do prostor Národního vinařského centra, kde bude probíhat mikulášský košt archivních vín.

Informace

Typ společenské setkání
Místo konání Zámek Valtice (Valtice)
Datum a čas konání so 6.12.2014 13:00
URL www.zamek-valtice.cz/kulturni-akce-1/zamecky-advent-77_77cs.html
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod