Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Vánoce na sýpce

Nabídneme Vánoce v bytě klíčníka, hraběnčin vánoční punč a jiná tradiční vánoční jídla podle starých receptů, pečení a zdobení vánočních perníčků, Ježíškova dílna pro malé i velké, drobné vánoční dárky a dekorace. Zároveň Vás všechny zveme na vánoční vystoupení dětského folklórního souboru Borověnka... celý popis

Nabídneme Vánoce v bytě klíčníka, hraběnčin vánoční punč a jiná tradiční vánoční jídla podle starých receptů, pečení a zdobení vánočních perníčků, Ježíškova dílna pro malé i velké, drobné vánoční dárky a dekorace. Zároveň Vás všechny zveme na vánoční vystoupení dětského folklórního souboru Borověnka při ZŠ Štěpánov nad Svratkou (sobota ve 14 hodin velký sál sýpky, pěveckého sboru Labyrint při ZŠ Štěpánov nad Svratkou a žáků sólového zpěvu ZUŠ v Bystřici nad Pernštejnem (sobota v 15 hodin hradní kaple). Na tuto akci, která Vám chce nabídnout příjemné prožití zimního dne s předvánoční atmosférou bez spěchu a tlačenic, Vás všechny srdečně zve správa Státního hradu Pernštejna. V zimním období, tedy ani v průběhu Vánoc se nekonají prohlídky hradu!

Informace

Typ folklor / cimbálová hudba
Místo konání Hrad Pernštejn (Nedvědice)
Datum a čas konání so 13.12.2014 11:00
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Vstupné dobrovolné
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod