Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Páté zámecké trhy

Opět budete mít na trzích možnost zakoupit čerstvé potraviny od místních producentů a nepotravinové výrobky, které dodávají zejména výrobci z Moravského krasu. Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny Mendelovy univerzity v Brně pořádá i páté zámecké trhy s cílem seznámit veřejnost s produkty Moravského... celý popis

Opět budete mít na trzích možnost zakoupit čerstvé potraviny od místních producentů a nepotravinové výrobky, které dodávají zejména výrobci z Moravského krasu. Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny Mendelovy univerzity v Brně pořádá i páté zámecké trhy s cílem seznámit veřejnost s produkty Moravského krasu, významností lokálních malovýrobců a důležitostí zdravých čerstvých potravin. Přijďte na páté zámecké trhy a ochutnejte Moravský kras. Ve stejném termínu se bude konat také svatební den na zámku Křtiny, na němž si budete moci prohlédnout prostory zámku, které nabízíme svatebčanům pro jejich důležitý den. Uvidíte místo pro svatební obřad, návrhy svatebních tabulí, prezentaci služeb kadeřnice, vizážistky, fotografa, floristů, svatebních a společenských oděvů a obuvi pro nevěsty i ženichy.

Informace

Typ trhy / jarmark
Místo konání Společenské a vzdělávací centrum zámek Křtiny (Křtiny)
Datum a čas konání so 28.2.2015 9:00 - 12:00
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (kulturní středisko je bezbariérové)
Související aktuality
  • Páté zámecké trhy na zámku Křtiny (24.1.2015)
Zdroj dat Tisková zpráva
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod