Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Lughnasadh - keltský svátek žní 2008

Turistický pochod 15 km "Pohádkou máje", stavba keltské vesničky Keltoi a otevírání stylových řemeslnických krámů (kováři, kovetopci, švartneři, mincíři, hrnčíři, šperkaři, kožešníci, krejčíři, bylinkáři, mastičkáři) i občerstvovacích oáz (jídlo, pití, lekvary, medovina, chmelovina, švestkovin a kocovina) Od... celý popis

Turistický pochod 15 km "Pohádkou máje", stavba keltské vesničky Keltoi a otevírání stylových řemeslnických krámů (kováři, kovetopci, švartneři, mincíři, hrnčíři, šperkaři, kožešníci, krejčíři, bylinkáři, mastičkáři) i občerstvovacích oáz (jídlo, pití, lekvary, medovina, chmelovina, švestkovin a kocovina)
Od 12 h keltské hrátky pro děti i dospěláky, hodování, soutěžení, zkoušení pravého dávného keltského žití včetně řemesel, věštění, magie i šamanské kameny i rituální malování na tělo.

Informace

Typ hudební festival, slavnost
Místo konání Hrad Veveří (Veverská Bítýška)
Datum a čas konání so 2.8.2008 12:00 - ne 3.8.2008 2:00
Součást opakované události Lughnasadh - keltský svátek žní
Akce se pravděpodobně bude opakovat v příštím roce.
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Ticketstream
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod