Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Gunnar Idenstam

Michael Praetorius, Jean-Baptiste Lully, Johann Sebastian Bach. Koncertní varhaník, skladatel a folkový muzikant Gunnar Idenstam vychází sice především z klasické hudby, ale má rád také hudbu lidovou a symfonický rock sedmdesátých let. Staví tak mosty mezi varhanní hudbou francouzské katedrální tradice... celý popis

Michael Praetorius, Jean-Baptiste Lully, Johann Sebastian Bach.

Koncertní varhaník, skladatel a folkový muzikant Gunnar Idenstam vychází sice především z klasické hudby, ale má rád také hudbu lidovou a symfonický rock sedmdesátých let. Staví tak mosty mezi varhanní hudbou francouzské katedrální tradice, švédským folklorem a symfonickým rockem. V roce 1984 se stal prvním, a do dnešního dne jediným hudebníkem ze severní Evropy, který zvítězil v prestižní mezinárodní improvizační soutěži „Grand Prix de Chartres“. Ve svém vystoupení kombinuje hudbu Jeana-Baptista Lullyho, Johanna Sebastiana Bacha a Michaela Praetoria se švédskou lidovou hudbou a vlastními improvizacemi.

Informace

Typ vážná hudba
Místo konání Kostel sv. Vavřince (Bystřice nad Pernštejnem)
Datum a čas konání ne 14.6.2015 19:30
Součást festivalu

Concentus Moraviae 2015

Součást opakované události Concentus Moraviae
Zdroj dat Ticketportal
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod