Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Koncertní cyklus Henckeovy barokní varhany - 4. koncert 9. ročníku

Jste srdečně zváni do zámecké kaple na koncert Five Star Clarinet Quartet v rámci 9. ročníku cyklu Henckeovy barokní varhany. Členové seskupení: Jiří Hlaváč - klarinet, saxofon, Vlastimil Mareš - klarinet, Irvin Venyš - klarinet, Jan Mach - klarinet, basklarinet. Five Star Clarinet Quartet je sestaven... celý popis

Jste srdečně zváni do zámecké kaple na koncert Five Star Clarinet Quartet v rámci 9. ročníku cyklu Henckeovy barokní varhany. Členové seskupení: Jiří Hlaváč - klarinet, saxofon, Vlastimil Mareš - klarinet, Irvin Venyš - klarinet, Jan Mach - klarinet, basklarinet.
Five Star Clarinet Quartet je sestaven ze špičkových českých klarinetistů, kteří mají velké sólistické renomé a komorní zkušenosti z řady pódiových aktivit. Členové souboru jsou také držiteli prestižních ocenění z mezinárodních hudebních soutěží a festivalů a jsou výraznými osobnostmi naší interpretační současnosti. Five Star Clarinet Quartet osciluje repertoárově v oblasti klasické i jazzové hudby a navazuje na projev legendárního souboru Barock Jazz Quintet. Jiří Hlaváč je i v tomto případě autorem aranží, dramaturgie a plní roli moderátora.


  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod