Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Etiketa stolování

Víte, jak se používají předkrmové příbory, dezertní vidličky, kdy si ke stolu sedá muž a kdy žena a další podrobnosti při setkání na pracovním obědě, romantické večeři nebo na společenské události? Že si nejste vždy jistí? Pak Vás srdečně zveme na kurz etikety stolování, který pořádáme na zámku Křtiny... celý popis

Víte, jak se používají předkrmové příbory, dezertní vidličky, kdy si ke stolu sedá muž a kdy žena a další podrobnosti při setkání na pracovním obědě, romantické večeři nebo na společenské události? Že si nejste vždy jistí?

Pak Vás srdečně zveme na kurz etikety stolování, který pořádáme na zámku Křtiny ve spolupráci s Ing. Radkou Sobotkovou, profesionálkou v oboru etikety. Kurz se bude konat v termínu 2. dubna 2015 od 17 hodin na zámku Křtiny a během tří hodin se budete moci dozvědět všechny informace, které jsou pro správné stolování a chování v restauraci potřebné. V rámci kurzovného dostanete krom důležitých informací také bohaté sedmichodové menu i s nápoji. V případě, že se chcete zúčastnit kurzu a ještě Vám nebylo 18 let, nabídneme Vám nealkoholické nápoje.

Kurz bude otevřen v případě, že se jej bude účastnit více než 6 osob, maximální kapacita kurzu je 15 osob.

Informace

Typ gastronomický festival, ochutnávka jídel, ostatní (gastronomie), přednáška, školení, workshop
Zakázán vstup se zvířaty Akce je vhodná pro děti
Poznámka Více informací získáte a přihlásit se můžete na emailu: recepce@zamek-krtiny.cz, tel. 724 946 162.
Délka 3 hod.
Místo konání Společenské a vzdělávací centrum zámek Křtiny (Křtiny) - zámecká restaurace
Datum a čas konání čt 2.4.2015 17:00 - 20:00
URL www.zamek-krtiny.cz/2-4-2015-etiketa-stolovani/
Předprodej vstupenek vstupenky / rezervace na emailu: recepce@zamek-krtiny.cz
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Vstupné Celý kurz včetně menu nabízíme za cenu 1 599 Kč za osobu. Přihlášené páry dostanou slevu, takže kurz pro dva vyjde na 2 999 Kč.
Zdroj dat Společenské a vzdělávací centrum zámek Křtiny
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod