Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Výstava vín na hradě Veveří

Velmi populární akce mezi brněnskými milovníky vína. Akce se pořádá jako vždy na nádvoří pod Prachovou věží. Od 12.00 hod. se na nádvoří a ve freskovém sále můžete seznámit s více než 150 víny předních moravských vinařství. Nebude chybět cimbálová muzika, občerstvení a doprovodný program. Akce ve velmi... celý popis

Velmi populární akce mezi brněnskými milovníky vína. Akce se pořádá jako vždy na nádvoří pod Prachovou věží. Od 12.00 hod. se na nádvoří a ve freskovém sále můžete seznámit s více než 150 víny předních moravských vinařství. Nebude chybět cimbálová muzika, občerstvení a doprovodný program. Akce ve velmi příjemném prostředí Anglického traktu v prostorech hradu Veveří. Od 12:00 hod. se můžete těšit na výstavu více než 150 druhů vín od předních moravských vinařů, cimbálovou skupinu Sylván, grilování, sýry, drobné soutěže o ceny s vinařskou tématikou a hlavně příjemné lidi se stejným zájmem o víno a historii.

Informace

Typ výstava, veletrh vín
Místo konání Hrad Veveří (Veverská Bítýška)
Datum a čas konání so 13.6.2015
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod