Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Cyrilometodějská pouť Podluží

V neděli 5. července 2015 odpoledne se uskuteční na akropoli našeho areálu tradiční Cyrilometodějská pouť Podluží. Na uspořádání se kromě Obce a Farnosti Mikulčice podílí také Čejkovice. Slavnost bude významnou připomínkou 1200. výročí narození staršího ze dvou soluňských bratří věrozvěstů - sv. Metoděje... celý popis

V neděli 5. července 2015 odpoledne se uskuteční na akropoli našeho areálu tradiční Cyrilometodějská pouť Podluží. Na uspořádání se kromě Obce a Farnosti Mikulčice podílí také Čejkovice. Slavnost bude významnou připomínkou 1200. výročí narození staršího ze dvou soluňských bratří věrozvěstů - sv. Metoděje. Na mši svaté se účastní duchovní římsko-katolické církve, kteří přijíždí z Velehradu. K účasti na pouti v Mikulčicích srdečně zveme také vás, vážení přátelé, a věříme, že přijedou také krojovaní poutníci.

Informace

Typ pouť
Místo konání Slovanské hradiště v Mikulčicích (Mikulčice)
Datum a čas konání ne 5.7.2015 15:30 - 19:00
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod