Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Bible v obrazech

S ohledem na možnost návštěvy a prohlídky památníku v pracovní dny také v zimním období bude dne 10. listopadu otevřena v galerii návštěvnického centra výstava obrazů s názvem Bible v obrazech. Při návštěvě se seznámíte s obrazy studentů 1. ročníku SOU tradičních řemesel Brno, kteří zvolená biblická... celý popis

S ohledem na možnost návštěvy a prohlídky památníku v pracovní dny také v zimním období bude dne 10. listopadu otevřena v galerii návštěvnického centra výstava obrazů s názvem Bible v obrazech. Při návštěvě se seznámíte s obrazy studentů 1. ročníku SOU tradičních řemesel Brno, kteří zvolená biblická témata zpracovali technikami akrylu, olejomalby, pastelu i perokresby. Ztvárnění vyjadřují duchovní podstatu bible a vybízejí k zamyšlení nad jednotlivými texty. Studenti využili k tvorbě stylizaci figur a sureální pojetí krajin. Opakované téma cesty, symbolizuje v obrazech lidský život a naději. Výstava bude přístupna do 6. ledna 2016.

Informace

Typ výstava obrazů - malířství
Místo konání Slovanské hradiště v Mikulčicích (Mikulčice)
Datum a čas konání út 10.11.2015 - st 6.1.2016

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

Přístupné pro vozíčkáře Ano
Zdroj dat Turistický informační portál Zlínského kraje
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod