Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Adventní program

V rámci širšího třídenního programu s názvem „Advent přišel na hradiště - zahřejme si ruce i srdce“ vás srdečně zveme v sobotu 28.11. na program, při němž dopoledne budou probíhat prohlídky s průvodcem, návštěva výstavy a věže a odpoledne od 13.30 hodin bude v nabídce pohoštění teplými nápoji a vínem... celý popis

V rámci širšího třídenního programu s názvem „Advent přišel na hradiště - zahřejme si ruce i srdce“ vás srdečně zveme v sobotu 28.11. na program, při němž dopoledne budou probíhat prohlídky s průvodcem, návštěva výstavy a věže a odpoledne od 13.30 hodin bude v nabídce pohoštění teplými nápoji a vínem, poslech adventních a vánočních písní, výroba adventní výzdoby, přednáška o Langobardech a příp. také ukázky řemesel v podání studentů SOU Brno. Přijeďte, sněhuláka ještě stavět nebudeme, ale určitě si užijeme krásný den.

Informace

Typ společenské setkání
Místo konání Slovanské hradiště v Mikulčicích (Mikulčice)
Datum a čas konání so 28.11.2015 9:00 - 17:30
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Zdroj dat Turistický informační portál Zlínského kraje
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod