Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Zámecký košt vín a burčáků 2016

Ochutnávka vín z produkce vinařství Chateau Valtice a Vinařství Kovacs Novosedly se sommelierem v Zámeckém sklepě. Ochutnávka burčáků bude probíhat pouze v areálu vinařství jako součást odpoledního programu akce, který je nutno rezervovat do 16. 9. V částce 500 Kč však zahrnuje odpolední program s chutnáním... celý popis

Ochutnávka vín z produkce vinařství Chateau Valtice a Vinařství Kovacs Novosedly se sommelierem v Zámeckém sklepě. Ochutnávka burčáků bude probíhat pouze v areálu vinařství jako součást odpoledního programu akce, který je nutno rezervovat do 16. 9. V částce 500 Kč však zahrnuje odpolední program s chutnáním moštů a burčáku v areálu vinařství, raut a šek v hodnotě 100 Kč na víno z produkce obou vinařství. Návštěvníci si zakoupí žetony, které následně vymění za vybrané vzorky vína. Kdo bude mít zájem o burčák později, může si jej zakoupit na Vinařské pohotovosti v areálu vinařství.

Informace

Typ degustace vín
Místo konání Zámek Valtice (Valtice)
Datum a čas konání so 24.9.2016
Součást opakované události Zámecký košt vín a burčáku
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Dokumenty
Zdroj dat Svaz vinařů České republiky
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod