Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Faust na hradě Veveří

Na hradě Veveří představí brněnské studentské Divadlo na počátku svoji autorskou inscenaci Faust?, jež se nechala inspirovat biblickým Jóbem, knihou Čínských zpěvů a díly J. W. Goetha a Ch. Marlowa. Režie: Sára Šimků. Dramaturgie: Marie Špalová. Hudba: Jana Alfabeta Cindlerová a Pavel Lupač. Grafika... celý popis

Na hradě Veveří představí brněnské studentské Divadlo na počátku svoji autorskou inscenaci Faust?, jež se nechala inspirovat biblickým Jóbem, knihou Čínských zpěvů a díly J. W. Goetha a Ch. Marlowa. Režie: Sára Šimků.
Dramaturgie: Marie Špalová. Hudba: Jana Alfabeta Cindlerová a Pavel Lupač. Grafika: Jaromír Plachý. Produkce: Pavla Pinkasová a Zuzana Perútková. Hrají: Radek Charvát, Jiří Bartoň, Renáta Novoměstská, Hasan Zahirović, Pavel Lupač. Po představení bude následovat koncert brněnského seskupení BF Orchestra, jež se představí se svými alternativními šansony. Začátek koncertu v 17:00 rovněž v exteriérech „příhrádku". Hudba: O. Šárek, Jana Alfabeta Cindlerová, Hana Tóthová. Text: Ladislav Stýblo, Hana Tóthová, Přemek Hnilička.
Průvodní slovo: Přemek Hnilička .

Informace

Typ činohra
Místo konání Hrad Veveří (Veverská Bítýška)
Datum a čas konání ne 31.8.2008 15:00
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Divadlo.cz
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod