Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Velkomoravská historie stále živá a obdivovaná

V galerii návštěvnického centra bude v druhé polovině zimního období možnost navštívit a shlédnout tematickou výstavu velkoplošných bannerů, které souhrnně podtrhují význam, postavení a jedinečnost mikulčické velkomoravské aglomerace. Výstava byla vytvořena v roce 2012 k podpoře druhé nominace Archeoparku... celý popis

V galerii návštěvnického centra bude v druhé polovině zimního období možnost navštívit a shlédnout tematickou výstavu velkoplošných bannerů, které souhrnně podtrhují význam, postavení a jedinečnost mikulčické velkomoravské aglomerace. Výstava byla vytvořena v roce 2012 k podpoře druhé nominace Archeoparku Mikulčice - Kopčany k zápisu na Listinu světových kulturních a přírodních památek UNESCO a v uplynulých letech putovala po výstavách v řadě muzeí v České a Slovenské republiky, její jazyková mutace byla vystavena v sídle UNESCO v Paříži a v řadě francouzských měst.

Informace

Typ výstava nezařazená
Místo konání Slovanské hradiště v Mikulčicích (Mikulčice)
Datum a čas konání ne 17.1.2016 - st 30.3.2016

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

Přístupné pro vozíčkáře Ano
Zdroj dat Turistický informační portál Zlínského kraje
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod