Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Jaro na zámku

Hned na začátek jsme pro Vás připravili  tradiční  výstavu  jarních a velikonočních květinových vazeb - "Jaro na zámku" tentokrát s podtitulem "aneb panstvo se nám vrátilo z cest". Takže k vidění budou nejen typické jarní květiny, ale také květiny orientální provenience doplněné předměty, které si původní... celý popis

Hned na začátek jsme pro Vás připravili  tradiční  výstavu  jarních a velikonočních květinových vazeb - "Jaro na zámku" tentokrát s podtitulem "aneb panstvo se nám vrátilo z cest". Takže k vidění budou nejen typické jarní květiny, ale také květiny orientální provenience doplněné předměty, které si původní šlechtičtí majitelé přivezli ze svých cest, včetně fotografií.

Informace

Typ výstava fotografií, výstava květin
Poznámka V neděli 27. a v pondělí 28.3. 2016 (10-16 hodin) budou rovněž mimořádně otevřené skleník a oranžerie zámeckého zahradnictví. Možná někteří z Vás přemýšlí o zakoupení vstupenek k nám pro svoje blízké či přátele jako dárek. Dovolujeme si Vám nabídout dárkové vouchery. Stačí nám jen napsat na naši mailovou adresu pro kolik osob a s jakou platností a my Vám je rádi na Vaši adresu zašleme dobírkou.
Místo konání Zámek Lysice (Lysice)
Datum a čas konání čt 24.3.2016 - po 28.3.2016

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

URL www.zameklysice.cz
Vstupné Od 24. 3. (čtvrtek) do 28 3.2016 (Velikonoční pondělí včetně) od 10 do 16 hodin, vstupné: 130,-/90,- Kč.
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod