Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Zlato císařů a králů

Korunovační klenoty v dějinách světa a Poklady starověké a středověké Číny. Projekt patří k tomu nejatraktivnějšímu, co může návštěvník českých výstavních síní v letošní sezóně spatřit. Poprvé v České republice je na jednom místě k vidění třicet originálů a vynikajících kopií korunovačních klenotů významných... celý popis

Korunovační klenoty v dějinách světa a Poklady starověké a středověké Číny.
Projekt patří k tomu nejatraktivnějšímu, co může návštěvník českých výstavních síní v letošní sezóně spatřit. Poprvé v České republice je na jednom místě k vidění třicet originálů a vynikajících kopií korunovačních klenotů významných říší Evropy, Asie a Afriky.
Výstava je zapůjčena z nejslavnější světové sbírky korunovačních klenotů, která bude v České republice prezentována vůbec poprvé. Originální, doposud nikdy nevystavené poklady z nejkrásnější soukromé sbírky čínského umění v České republice budou mít dokonce světovou premiéru. Autorem obou výstav je David Majer.
Výstava bude významnou a atraktivní součástí oslav 700. výročí narození císaře a krále Karla IV.

Informace

Typ výstava šperků
Místo konání Zámek Valtice (Valtice)
Datum a čas konání so 30.4.2016 - ne 30.10.2016

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

URL https://www.npu.cz/cs/npu-a-pamatkova-pece/npu-jako-instituce/akce/9257-zlato-cisaru-a-kralu-vystava-svetove-sbirky-korunovacnich-klenotu
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Národní památkový ústav
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod