Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Módní přehlídka ing. arch. Ivety Nedomové

Móda z přírodních vláken. Akce proběhne ve velkém salónu v prvním patře lysického zámku. Přehlídka je prodejní a ke Dni matek jsou modely ke koupi s 20% slevou. Sklenka sektu jako pozornost. Přehlídka bude probíhat ve Velkém salónu. Modely mají výrazné a atypické galanterní doplňky a vynikají obrovskou... celý popis

Móda z přírodních vláken. Akce proběhne ve velkém salónu v prvním patře lysického zámku.
Přehlídka je prodejní a ke Dni matek jsou modely ke koupi s 20% slevou. Sklenka sektu jako pozornost.

Přehlídka bude probíhat ve Velkém salónu. Modely mají výrazné a atypické galanterní doplňky a vynikají obrovskou variabilitou a životností. Nemalou předností je, že oblékáme i baculatější i velmi baculaté dámy. Výsledkem poté je usměvavá a sebevědomá žena.

Předností je kombinovatelnost modelů, které je možno dokupovat do šatníku postupně. Sortiment je navrhován tak, aby sukně, halenky, pláště, kalhoty, kamaše, bolerka, vesty, kabátky, šátky a šály byly barevně sladěny. Největší předností tohoto našeho oblečení je snadná údržba. Pere se v pračce, ždíme, máchá, nežehlí se, je skladné, a proto velmi vhodné na cesty. Zajímavý je vzhled a cenová dostupnost všem zákaznicím, které tímto srdečně zveme k návštěvě našich obchodů.

Odlišností této firmy je neobvyklý přístup k prodeji. Velmi individuální jednání se zákaznicí, maximálně vyhovět jejím požadavkům, okamžitě udělat úpravy, při větším rozsahu je vše hotové do druhého dne. Také originální návrhy pro jednotlivé dámy jsou v rámci běžných maloobchodních cen, to znamená, že jednotlivé návrhy se cenově neliší od běžně prodejných věcí v jejím obchodě s názvem MÓDA PŘÍRODNÍCH VLÁKEN. "U mne v obchodě se občas zastaví čas a spolu máme opět možnost si jen tak povídat o životě, vypít si šálek čaje a při tom se vcítit do potřeby té které z Vás. Věřte tomu, že na stylu oblečení, které Vám vyberu, je to vidět a Vy ode mne budete vždy odcházet spokojená, nikoli předělaná proti své vůli".

Naše modely jsou otázkou životního stylu, životní filozofie. Je v nich něco magického....

Informace

Typ módní přehlídka
Místo konání Zámek Lysice (Lysice)
Datum a čas konání ne 15.5.2016 15:00
Vstupné 50 Kč
Zdroj dat Národní památkový ústav
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod