Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Pěvecký sbor Valtický Modrásek

Pěvecký sbor Valtický Modrásek ze Zš Valtice vás všechny srdečně zve na tradiční Jarní koncert, který již patnáctým rokem pořádáme v krásných prostorách kaple valtického zámku. Koncert bude rozdělen do dvou částí. Nejprve vám zazpívají děti od 1. - 4. ročníků, poté uslyšíte zpěváky z 5. - 9. tříd. Program... celý popis

Pěvecký sbor Valtický Modrásek ze Zš Valtice vás všechny srdečně zve na tradiční Jarní koncert, který již patnáctým rokem pořádáme v krásných prostorách kaple valtického zámku.
Koncert bude rozdělen do dvou částí. Nejprve vám zazpívají děti od 1. - 4. ročníků, poté uslyšíte zpěváky z 5. - 9. tříd. Program bude pestrý, u malých Modrásků převažují dětské písničky hlavně ze světa zvířat a také písně z dílny Z. Svěráka a J. Uhlíře. Velký Modrásek vás může zaujmout kánonem, jihoafrickým gospelem, anglickými písněmi, melodiemi od Čechomoru, Kristýny nebo od kapely Kryštof, které budou doprovázeny klavírem, kytarou a v neposlední řadě flétnami, houslemi a rytmickými nástroji v doprovodu dětí.

Budeme se těšit a velmi děkujeme správě zámku Valtice za možnost si v kapli zazpívat.
Mgr. Martina Málková vedoucí pěv. sboru

Informace

Typ koncert, zpěv, sbory
Místo konání Zámek Valtice (Valtice)
Datum a čas konání st 25.5.2016 18:00 - 19:30
URL https://www.npu.cz/cs/npu-a-pamatkova-pece/npu-jako-instituce/akce/9707-pevecky-sbor-valticky-modrasek
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Vstupné dobrovolné
Zdroj dat Národní památkový ústav
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod