Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Design interiéru

Tematická výstava studentských prací zaměřených na moderní design interiéru byla připravena v rámci loni navázané dvoustranné vstřícné spolupráce našeho památníku s brněnskou Střední odbornou školou tradičních řemesel. V pořadí již třetí výstava studentských prací, z nichž první dvě byly věnovány odkazu... celý popis

Tematická výstava studentských prací zaměřených na moderní design interiéru byla připravena v rámci loni navázané dvoustranné vstřícné spolupráce našeho památníku s brněnskou Střední odbornou školou tradičních řemesel.
V pořadí již třetí výstava studentských prací, z nichž první dvě byly věnovány odkazu a osobnostem svatých soluňských bratří Cyrilu a Metoději, představuje přístup studentů a jejich moderní řešení interiérů různých místností a staveb. Po dohodě jsme pedagogům umožnili v galerijním prostoru naší moderní budovy nového návštěvnického centra realizovat zajímavou výstavu, která představuje současné trendy a přístupy k moderně, někdy i netradičně pojatému řešení designu obytných i pracovních prostor.

Informace

Typ výstava - architektura a design
Místo konání Slovanské hradiště v Mikulčicích (Mikulčice)
Datum a čas konání út 10.5.2016 - út 7.6.2016

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

Přístupné pro vozíčkáře Ano
Vstupné dospělí 60 Kč, školáci, studenti, důchodci 40 Kč
Zdroj dat Turistický informační portál Zlínského kraje
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod