Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Martino Hammerle - Bortolotti a Český filharmonický sbor Brno

12. června vystoupí v zámecké jízdárně koncertní a operní pěvec rakouského původu Martino Hammerle - Bortolotti. Recitály tohoto neobyčejně všestranného a charismatického umělce s jedinečným hlasem přinášejí vždy mimořádný hudební zážitek, už léta mají své stálé příznivce a bývají vždy vyprodány. Tentokrát... celý popis

12. června vystoupí v zámecké jízdárně koncertní a operní pěvec rakouského původu Martino Hammerle - Bortolotti. Recitály tohoto neobyčejně všestranného a charismatického umělce s jedinečným hlasem přinášejí vždy mimořádný hudební zážitek, už léta mají své stálé příznivce a bývají vždy vyprodány.
Tentokrát pozvání přijal také Český filharmonický sbor Brno, který patří k nejužší světové špičce, vystupuje na všech prestižních festivalech a významných koncertech u nás i v zahraničí. Sbor spolupracuje s nejlepšími světovými orchestry a dirigenty a získal řadu ocenění. Těšit se můžete na slavné árie a sbory z českých a světových oper. Na klavír bude doprovázet Helena Fialová.

Informace

Typ koncert
Místo konání Zámek Valtice (Valtice)
Datum a čas konání ne 12.6.2016 17:00
URL valtice.eu/martino-hammerle-bortolotti-a-cesky-filharmonicky-sbor-brno/a-2305
Předprodej vstupenek Vstupenky za 230 Kč jsou v prodeji v Turistickém informačním centru Valtice na nám. Svobody 4, tel. 519 352 978 nebo 734 256 709. E-mail: tic@valtice.eu.
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Zámek Valtice
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod