Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Jaro v Rasticově městě Morava

Sobotní program sestává ze tří částí: dopoledne se uskuteční letošní první cyrilometodějská pouť se svatou liturgií, odpoledne oslaví svátek soluňských bratří bulharští krajanů a večer proběhnou programy muzejní noci kostelů. Závěr sobotního programového dne bude v kontextu Muzejní noci kostelů. Areál... celý popis

Sobotní program sestává ze tří částí: dopoledne se uskuteční letošní první cyrilometodějská pouť se svatou liturgií, odpoledne oslaví svátek soluňských bratří bulharští krajanů a večer proběhnou programy muzejní noci kostelů.
Závěr sobotního programového dne bude v kontextu Muzejní noci kostelů. Areál hradiště rozzáří hořící louče i zapálené ohně, které umocní noční vyhlídku z věže. Uskuteční se noční prohlídky s průvodcem a v hudební části klavírní koncert v hale centra a poslech reprodukované hudby na Akropoli. Navštívit můžete také dobový tábor Kmenového svazu Styrke. Přijďte nasát zajímavou a podnětnou atmosféru květnové noci umocněnou kulturním zážitkem a nevšedními pocity.
Neděle je zaměřena na přírodu mikulčického luhu a bude bohatá na poznávací program pro děti, jenž doplní přednáška Ing. Jiřího Šumbery o naší květeně. Samozřejmostí jsou prohlídky, výstupy na věž a příjemná relaxace v jarní krajině. Přijeďte, těšíme se na vás.

Informace

Typ Festival muzejních nocí, přednáška, prohlídka
Místo konání Slovanské hradiště v Mikulčicích (Mikulčice)
Datum a čas konání
  • ne 22.5.2016
  • so 21.5.2016
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Vstupné Program a areál: 60 Kč dospělí, 40 Kč děti a mládež, důchodci
Prohlídka: 100 Kč dospělí, 60 Kč ostatní
Galerie a věž 60 Kč dospělí, 40 ostatní
Zdroj dat Turistický informační portál Zlínského kraje
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod