Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

11. sraz nezávislých profesionálů

Internetový portál nezávislých profesionálů Na volné noze pořádá další ročník srazu svých členů a hostů jako oslavu svobodného podnikání a života na volné noze. 11. sraz nezávislých profesionálů v jihomoravských Valticích. Jeden ze společenských večerů se uskuteční jako garden party v zámeckém parku... celý popis

Internetový portál nezávislých profesionálů Na volné noze pořádá další ročník srazu svých členů a hostů jako oslavu svobodného podnikání a života na volné noze. 11. sraz nezávislých profesionálů v jihomoravských Valticích.
Jeden ze společenských večerů se uskuteční jako garden party v zámeckém parku s velkou cimbálovou muzikou Ohnica. Jde o uzavřené společenské setkání lidí pracujících na volné noze.
Na volné noze je projekt s přímočarým posláním podporovat a propagovat české nezávislé profesionály, živnostníky, OSVČ a jiné drobné podnikatele (angl. freelancers).Děláme to rádi a poctivě, již od roku 2005, jako vůbec 1. služba svého druhu v Česku.
Naše komunita sdružuje přes 700 špičkových profesionálů, kteří se prezentují v našem katalogu. Řadě z nich jsme také pomohli rozjet úspěšné profesní podnikání. Pořádáme užitečná školení, setkání a srazy. Vydáváme nejčtenější blog o podnikání v Česku pro více než 270 tisíc online čtenářů a naše stránky navštíví přes půl miliónu lidí ročně.

Informace

Typ společenské setkání
Místo konání Zámek Valtice (Valtice)
Datum a čas konání pá 3.6.2016 - ne 5.6.2016

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Zdroj dat Zámek Valtice
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod