Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Skupina historického šermu - Collegium Armatum

Nabízí ve svých představeních výlet do historie. Malé diváky pobaví pohádkou, větším pak dopřeje i trochu poučení. Líté souboje se střídají s komickými okamžiky, statečné a silné bojovníky doplňují krásné dámy. Všechna představení jsou určena pro malé i velké diváky, každý si najde to své. 11.00 Kruťákovská... celý popis

Nabízí ve svých představeních výlet do historie. Malé diváky pobaví pohádkou, větším pak dopřeje i trochu poučení. Líté souboje se střídají s komickými okamžiky, statečné a silné bojovníky doplňují krásné dámy. Všechna představení jsou určena pro malé i velké diváky, každý si najde to své.

11.00 Kruťákovská historie aneb Pohádka
Pohádkový příběh začíná na pokraji temného hvozdu. Tudy právě prochází krásná Julie se svým doprovodem. Spěchá za svým vyvoleným Klaďasem. Ale v lese řádí parta strašlivých loupežníků pod vedením samotného Kruťáka. Julie se ocitá ve velkém nebezpečí! Dostane se nakonec Julie do náručí svého vyvoleného? A jak nakonec dopadne hrozný Kruťák? Tak to všechno zjistíte na konci našeho příběhu.

13.00 Angelika
Jistě znáte proslulý příběh krásné Angeliky. My Vám ho ovšem nabízíme tak, jak se opravdu stal! Tudíž se setkáte s řadou postav známých z filmové verze, ale potkáte i postavy nové. Nemusíte trávit mnoho hodin u televize sledováním všech těch zdlouhavých dílů! Stačí navštívit naše půlhodinové představení a dozvíte se jak to doopravdy bylo.

15.00 Žoldáci
Boje skončily, vojáci jsou bez práce - nezbývá, než si pomoci sám. Tragikomický příběh dvou přátel z konce třicetileté války, kteří zabloudí na panství Herberta z Grušperka. Ten to však dvakrát rád nevidí, tak kdo bude nakonec ten šťastnější?

21.00 Pikenýři Noční Vystoupení
První polovina sedmnáctého století. V Evropě zuří obrovský válečný konflikt později nazvaný třicetiletá válka. Sem a tam putují tisícové armády . Jízda, dělostřelectvo, mušketýři . a také pikenýři. Tito vojáci se krajem vláčejí s dlouhým a těžkým klackem . K čemu jim slouží? Jak bojují? A jak vlastně vypadá taková velká bitva? V našem představení se to všechno dozvíte! Představení Pikenýři v prodloužené verzi jako Noční vystoupení. K vidění jsou tance, ohně a samozřejmě více soubojů.

Informace

Typ divadlo pro děti, historický šerm
Akce je vhodná pro děti
Místo konání Zámek Valtice (Valtice)
Datum a čas konání
  • ne 17.7.2016 11:00 - 22:00
  • so 16.7.2016 11:00 - 22:00
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Vstupné 30 - 70 Kč
Zdroj dat Zámek Valtice
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod