Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Vinařský expres

Vážení návštěvníci, Město Valtice ve spolupráci se společností Teoz pro Vás letos připravilo nové trasy autovláčku "Vinařský expres" (dříve Valtický vinařský expres), které protnou zajímavá turistická místa Valtic a blízkého okolí. Spolu s obcemi Schrattenberg (Rakousko), Lednice a Hlohovec jsme vytvořili... celý popis

Vážení návštěvníci, Město Valtice ve spolupráci se společností Teoz pro Vás letos připravilo nové trasy autovláčku "Vinařský expres" (dříve Valtický vinařský expres), které protnou zajímavá turistická místa Valtic a blízkého okolí. Spolu s obcemi Schrattenberg (Rakousko), Lednice a Hlohovec jsme vytvořili jedinečnou trasu spojující město Valtice s okolními krásami Lednicko-valtického areálu a rakouského příhraničí. Vinařský expres projíždí krajinou vinohradů, na kterou je krásný výhled z vrchu Reistna - nejvyššího bodu Lva.

Informace

Typ jízda historickým vlakem
Akce je vhodná pro děti
Poznámka Vláček jede minimálně s 8 cestujícími. Kapacita je 36 míst. Děti pouze v doprovodu dospělého. Jízdy se nekonají za nepříznivého počasí.
Místo konání Zámek Valtice (Valtice)
Datum a čas konání so 30.4.2016 - ne 30.10.2016

Akce je dostupná dle aktuální provozní doby

URL valtice.eu/vinarsky-expres-jizdni-rad-2016/d-5334/p1=3466
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Vstupné celý okruh: 150 Kč / 6 Euro
jeden směr: 100 Kč / 4 Euro
jedno pásmo v okruhu: 100 Kč / 4 Euro
jeden směr (I. nebo Ii. pásmo): 60 Kč / 2 Euro
Zdroj dat Jihomoravský kraj
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod