Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Vánoční prohlídky

Návštěvníky čekají vánočně vyzdobené pokoje hrabat Daunů v I. patře paláce, opět trochu jinak. Prohlídka bude již tradičně ukončena v panské hradní kuchyni, kde návštěvníky čeká malé občerstvení. Posezení u speciálního punče a svařeného vína. Kastelán Vás pozve na grilované klobásky a dobroty z komína... celý popis

Návštěvníky čekají vánočně vyzdobené pokoje hrabat Daunů v I. patře paláce, opět trochu jinak. Prohlídka bude již tradičně ukončena v panské hradní kuchyni, kde návštěvníky čeká malé občerstvení. Posezení u speciálního punče a svařeného vína. Kastelán Vás pozve na grilované klobásky a dobroty z komína, kastelánka tradičně na vánoční cukroví, vánočku a ještě teplé buchty. Návštěvníci se mohou nechat inspirovat vánoční výzdobou.

K poslechu zazní zdarma zpívání vánočních písní a koled v hradní kapli po oba dny vždy v 11,00 a ve 13,00 hodin. Vstup na zpívání je možný i během vystoupení. Vystupují Schola Pavla Szabó z Moravských Budějovic (v sobotu).

Informace

Typ prohlídka
Poznámka Začátek prohlídek každých 20 minut. Omlouváme se návštěvníkům, Mužský pěvecký sbor Žarošané své nedělní vystoupení z technických důvodů zrušil.
Místo konání Hrad Bítov s kaplí Nanebevzetí Panny Marie (Uherčice)
Datum a čas konání
  • ne 11.12.2016
  • so 10.12.2016
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (prostory nejsou bezbariérové)
Vstupné 70,- dospělí / 40,- děti 6-15 let, studenti, senioři
Zdroj dat Národní památkový ústav
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod