Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Mikulčice II - Dny Styrke a jejich přátel

Bohatý prodloužený programový víkend z velké části naplní jedinečný program členů Kmenového svazu Styrke a jejich přátel ve zbroji. Ve velkém dobovém táboře se během dvou dnů uskuteční mnoho zajímavých akcí a aktivit, které přiblíží život Slovanů v raném středověku a jejich současníků. Na programu jsou... celý popis

Bohatý prodloužený programový víkend z velké části naplní jedinečný program členů Kmenového svazu Styrke a jejich přátel ve zbroji. Ve velkém dobovém táboře se během dvou dnů uskuteční mnoho zajímavých akcí a aktivit, které přiblíží život Slovanů v raném středověku a jejich současníků. Na programu jsou ukázky nejen v táboře, velkolepá bitva na přilehlých lukách, ale také několik odborných přednášek. Program je vhodný především pro dětské návštěvníky, ale určitě krásné chvíle zažijí i jejich rodiče.

Informace

Typ přednáška, rekonstrukce bitvy
Místo konání Slovanské hradiště v Mikulčicích (Mikulčice)
Datum a čas konání
  • ne 3.7.2016
  • so 2.7.2016
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Vstupné Areál, program, přednášky: 60 Kč / dospělí, 40 Kč ostatní, děti do 10 lez zdarma.
Zdroj dat Turistický informační portál Zlínského kraje
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod