Prožijte jižní Moravu netradičně

Zážitek je jediná věc na světě, která Vám zůstane navždy. Prožijte proto ty nejdůležitější chvíle s rodinou, přáteli a obchodními partnery na originálních místech s neopakovatelnou atmosférou.

 

Slunovrat 2016

V rámci prodlouženého programové víkendu Léto v Rasticově městě Morava se uskuteční v areálu hradiště v sobotu v noci zajímavý tematický hudebně-zábavný program, jehož jedinou ambicí je: Pobavit se v duchu tradic našich dávných předků. Během nočního programu můžete být účatsni slavnostní zapalování ohně... celý popis

V rámci prodlouženého programové víkendu Léto v Rasticově městě Morava se uskuteční v areálu hradiště v sobotu v noci zajímavý tematický hudebně-zábavný program, jehož jedinou ambicí je: Pobavit se v duchu tradic našich dávných předků. Během nočního programu můžete být účatsni slavnostní zapalování ohně, oslavu slunovratu a hodokvas se spontánní zábavou. Po přespání pod širým nebem pak také vidět rozbřesk a svítání, včetně vítání nového dne. Vše bude uzavřeno snídaní v trávě. Přijeďte pobýt a zažít krásné chvíle.

Informace

Typ koncert, slavnost
Poznámka zdarma
Místo konání Slovanské hradiště v Mikulčicích (Mikulčice)
Datum a čas konání so 2.7.2016 21:00 - ne 3.7.2016 5:30
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Zdroj dat Turistický informační portál Zlínského kraje
Je třeba opravit údaje?

  • Jižní Morava
  • Evropská unie, evropský fond pro regionální rozvoj
  • Jihomoravský kraj
  • ROP Jihovýchod